ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2020-21

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2020-21

DateClubsTime/ResultsLeagueΓήπεδοMatch Day
ΑΕΖ Ζακακίου
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Κοινοτικό Στάδιο Τραχωνίου
Φιλικός Αγώνας
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου-Νήσου
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
1η Αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Ολυμπιάς Λυμπιών
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
2η Αγωνιστική
Ορόκλινη – Τρούλλοι FC
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
‎Κοινοτικό Στάδιο Τρούλλων
3η Αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Εληά Λυθροδόντα
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
4η Αγωνιστική
Πέγεια 2014
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
5η Αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Ορμήδεια FC
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
6η Αγωνιστική
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Περιφερειακό Στάδιο Αναγυιών Δευτεράς
7η Αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
8η Αγωνιστική
Ηρακλής Γερολάκκου
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
9η Αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Ελπίδα Αστρομερίτη
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
10η Αγωνιστική
Χαλκάνορας Ιδαλίου
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Στάδιο Δημήτρης Χάματσος
11η Αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Ο Κορμακίτης
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
12η Αγωνιστική
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Κοινοτικό Στάδιο Κυπερούντας
13η Αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Εθνικός Άσσιας
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
14η Αγωνιστική
ΕΝ.Α.Δ. Πόλης Χρυσοχούς
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Δημοτικό Στάδιο Πόλης Χρυσοχούς
15η Αγωνιστική
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου-Νήσου
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Θεοδώρειον Κοινοτικό Στάδιο Πέρα Χωρίου
16η Αγωνιστική
Ολυμπιάς Λυμπιών
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Στάδιο Ολυμπιάς Λυμπιών
17η Αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Ορόκλινη – Τρούλλοι FC
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
18η Αγωνιστική
Εληά Λυθροδόντα
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Στάδιο Εληάς Λυθροδόντας
19η Αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Πέγεια 2014
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
20η Αγωνιστική
Ορμήδεια FC
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Κοινοτικό Στάδιο Ορμήδειας
21η Αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
22η Αγωνιστική
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Κοινοτικό Στάδιο Αγίου Τύχωνα
23η Αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Ηρακλής Γερολάκκου
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
24η Αγωνιστική
Ελπίδα Αστρομερίτη
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γήπεδο Δόξας Παλιομετόχου, Γήπεδο Ροτσίδη Μάμμαρι
25η Αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Χαλκάνορας Ιδαλίου
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
26η Αγωνιστική
Ο Κορμακίτης
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Κοινοτικό Γήπεδο Κοκκινοτριμιθιάς
27η Αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
28η Αγωνιστική
Εθνικός Άσσιας
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Μακάρειο Στάδιο
29η Αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
ΕΝ.Α.Δ. Πόλης Χρυσοχούς
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
30η Αγωνιστική