ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

DateClubsTime/ResultsΓήπεδοMatch Day
ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών
1η Αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Εθνικός Λατσιών
Γήπεδο Θόι Λακατάμιας
2η Αγωνιστική
Δόξα Παλαιομετόχου
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Γήπεδο Δόξας Παλιομετόχου
3η Αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Ορφέας Λευκωσίας
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
4η Αγωνιστική
Πέγεια 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
5η Αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΑΣΠΙΣ Πύλας
Γήπεδο Δόξας Παλιομετόχου
6η Αγωνιστική
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Δημοτικό Στάδιο Πόλης Χρυσοχούς
7η Αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
Γήπεδο Δόξας Παλιομετόχου
8η Αγωνιστική
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Κοινοτικό Στάδιο Κυπερούντας
9η Αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Κόρνος FC 2013
Γήπεδο Δόξας Παλιομετόχου
10η Αγωνιστική
ΑΕΚ Κοράκου
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Κοινοτικό Στάδιο Κοράκου
11η Αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Γεροσκήπου FC
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
12η Αγωνιστική
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Στάδιο Όλυμπος Αχερίτου
13η Αγωνιστική
Άτλας Αγλαντζιάς
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Δημοτικό Στάδιο Αγλαντζιάς
14η Αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Ολυμπιάς Λυμπιών
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
15η Αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Εθνικός Λατσιών
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
Β' Γύρος Κυπέλλου
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΑΕΠ Πολεμιδιών
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
16η Αγωνιστική
Εθνικός Λατσιών
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Δημοτικό Στάδιο Λατσιών
17η Αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Δόξα Παλαιομετόχου
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
18η Αγωνιστική
Ορφέας Λευκωσίας
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Κοινοτικό Στάδιο Κόρνου
19η Αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
Προημιτελικά
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Πέγεια 2014
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
20η Αγωνιστική
ΑΣΠΙΣ Πύλας
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Κοινοτικό Στάδιο Πύλας
21η Αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
22η Αγωνιστική
ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Κοινοτικό Στάδιο Ακρωτηρίου
23η Αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
24η Αγωνιστική
Κόρνος FC 2013
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Κοινοτικό Στάδιο Κόρνου
25η Αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΑΕΚ Κοράκου
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
26η Αγωνιστική
Γεροσκήπου FC
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
27η Αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΑΕΝ Αγίου Γεωργίου
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
28η Αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Άτλας Αγλαντζιάς
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
29η Αγωνιστική
Ολυμπιάς Λυμπιών
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
Στάδιο Ολυμπιάς Λυμπιών
30η Αγωνιστική