ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 21-22

Αγώνες

DateClubsTime/ResultsLeagueΓήπεδοMatch Day
Εληά Λυθροδόντα
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Στάδιο Εληάς Λυθροδόντας
Φιλικός αγώνας
ΜΕΑΠ Πέρα Χωρίου-Νήσου
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Θεοδώρειον Κοινοτικό Στάδιο Πέρα Χωρίου
Φιλικός αγώνας
Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Κοινοτικό Στάδιο Πάνω Πολεμιδιών
Φιλικός αγώνας
Ερμής Αραδίππου
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Δημοτικό Στάδιο Αραδίππου
Φιλικός αγώνας
ΠΟ Ξυλοτύμπου
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Κοινοτικό Στάδιο Ξυλοτύμπου
Φιλικός αγώνας
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Εθνικός Άσσιας
Γήπεδο Θόι Λακατάμιας
Φιλικός αγώνας
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΕΖ Ζακακίου
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
Φιλικός αγώνας
ΘΟΙ Λακατάμιας
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Γήπεδο Θόι Λακατάμιας
Φιλικός αγώνας
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Δόξα Κατωκοπιάς
Γήπεδο Θόι Λακατάμιας
Φιλικός αγώνας
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Α.Ο. Αγίας Νάπας
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Μακάρειο Στάδιο
1η αγωνιστική
Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Στάδιο "Στέλιος Κυριακίδης"
2η αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Πάφος FC
ΚΥΠΕΛΛΟ COCA COLA
Μακάρειο Στάδιο
Α' Φάση Κυπέλλου
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Ολυμπιάς Λυμπιών
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Μακάρειο Στάδιο
3η αγωνιστική
Οθέλλος Αθηαίνου
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
«N. Papas Group Αμμόχωστος Επιστροφή»
4η αγωνιστική
Νέα Σαλαμίνα
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Κοινοτικό Γήπεδο Περβολιών
Φιλικός αγώνας
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
ΠΟ Ξυλοτύμπου
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
5η αγωνιστική
Ομόνοια Αραδίππου
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Νέο ΓΣΖ
6η αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Αλκή Ορόκλινης
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Μακάρειο Στάδιο
7η αγωνιστική
Αχυρώνας Λιοπετρίου
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Κοινοτικό Στάδιο Λιοπετρίου «Αχυρώνας»
8η αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Ακρίτας Χλώρακας
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
9η αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Αναγέννηση Δερύνειας
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
10η αγωνιστική
Ένωση Νέων Παραλιμνίου
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Στάδιο "Τάσος Μάρκου"
11η αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Ονήσιλος Σωτήρας
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
12η αγωνιστική
ΑΣΙΛ Λύσης
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Νέο ΓΣΖ
13η αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Ερμής Αραδίππου
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
14η αγωνιστική
Νέα Σαλαμίνα
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
«N. Papas Group Αμμόχωστος Επιστροφή»
15η αγωνιστική
Α.Ο. Αγίας Νάπας
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Δημοτικό Στάδιο Αγίας Ναπας
16η αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
17η αγωνιστική
Ολυμπιάς Λυμπιών
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Στάδιο Ολυμπιάς Λυμπιών
18η αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Οθέλλος Αθηαίνου
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
19η αγωνιστική
ΠΟ Ξυλοτύμπου
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Νέο ΓΣΖ
20η αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Ομόνοια Αραδίππου
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
21η αγωνιστική
Αλκή Ορόκλινης
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
«N. Papas Group Αμμόχωστος Επιστροφή»
22η αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Αχυρώνας Λιοπετρίου
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
23η αγωνιστική
Ακρίτας Χλώρακας
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Κοινοτικό Στάδιο Χλώρακας
24η αγωνιστική
Αναγέννηση Δερύνειας
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Στάδιο «Αναγέννηση Δερύνειας»
25η αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Ένωση Νέων Παραλιμνίου
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
26η αγωνιστική
Ονήσιλος Σωτήρας
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας
27η αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΣΙΛ Λύσης
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
28η αγωνιστική
Ερμής Αραδίππου
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Δημοτικό Στάδιο Αραδίππου
29η αγωνιστική
PAC ΟΜΟΝΟΙΑ
Νέα Σαλαμίνα
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γηπεδο ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
30η αγωνιστική