Ενημέρωσε τον κόσμο για την πρεμιέρα του πρωταθλήματος Β’ Κατηγορίας η επίσημη ΟΜΟΝΟΙΑ. Η ομάδα μας αντιμετωπίζει το ερχόμενο Σάββατο, 11 Σεπτεμβρίου την Αγία Νάπα. Ο αγώνας θα γίνει στο Μακάρειο Στάδιο και θα ξεκινήσει στις 19:00.
Δείτε την ανακοίνωση:
“Το πρωτάθλημα αρχίζει, η εξέδρα πλημμυρίζει ![☘](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9b/1.5/16/2618.png)
![☘](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9b/1.5/16/2618.png)
Αυτό το Σάββατο 11 Σεπτεμβρίου το Λαϊκό μας Σωματείο θα δώσει τον πρώτο επίσημο του αγώνα στη Β’ Κατηγορία των πρωταθλημάτων της Cyprus Football Association.
Το Σάββατο γράφεται ιστορία και η παρουσία όλων στα τσιμέντα του Μακαρείου είναι απαραίτητη.
Ο αγώνας με την Ayia Napa Fc αρχίζει στις 19:00 και καλούμε τον Πράσινο Λαό να κατακλύσει το γήπεδο από νωρίς δημιουργώντας οπαδική ατμόσφαιρα και να σπρώξει την ομάδα στο 1ο της τρίποντο.
Ραντεβού το Σάββατο στα τσιμέντα που μεγαλώσαμε ![✊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te6/1.5/16/270a.png)
![✊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te6/1.5/16/270a.png)
Από το Λαό
Για το Λαό
![☘](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9b/1.5/16/2618.png)
* Εισιτήρια και Season Ticket θα υπάρχουν έξω από το γήπεδο”
Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.