Αύριο η προπώληση για τον επόμενο αγώνα με την Ομόνοια Αραδίππου
Ομόνοια: “Η ΟΜΟΝΟΙΑ του ΛΑΟΥ αυτή την Κυριακή το απόγευμα αντιμετωπίζει την AC Omonoia Aradippou για την 6η αγωνιστική του Πρωταθλήματος στο Νέο ΓΣΖ με μοναδικό μας στόχο την νίκη και τους 3 βαθμούς.
Για το Σωματείο μας έχουν διατεθεί 600 εισιτήρια – προπώληση των εισιτηρίων θα γίνεται καθημερινά στην Κολεκτίβα “Το ’48” από τις 10:00 το πρωί μέχρι τις 21:00 το βράδυ ξεκινώντας από αύριο. Για αύριο Τετάρτη προτεραιότητα έχουν οι κάτοχοι Εισιτηρίου Διαρκείας, ενώ από Πέμπτη η προπώληση θα είναι ελεύθερη.
![📻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t61/1.5/16/1f4fb.png)
Από το Λαό
Για το Λαό”
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9b/1.5/16/2618.png)
Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.