Ισόπαλος 1-1 έληξε ο σημερινός αγώνας της ομάδας μας Κ19 απέναντι στον Απόλλωνα.

Στο πρώτο μέρος οι φιλοξενούμενοι ήταν καλύτεροι και προηγήθηκαν με 0-1 που ήταν και το σκορ ημιχρόνου. Ένα ημίχρονο χωρίς πολλές φάσεις με την ομάδα μας να μην δημιουργεί φάσεις και τον Απολλωνα να έχει δοκάρι.

Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας ήταν πιο επιθετική και είχε τις φάσεις για να φτάσει στην ισοφάριση νωρίτερα. Ο Απόλλωνας είχε τις δικές του καλές στιγμές με τον τερματοφύλακα μας Άρη Τάκη να κρατά ζωντανή την ομάδα εκεί που χρειάστηκε. Τελικά η ισοφάριση ήρθε στο 89′ με ωραίο φαλτσαριστό σουτ του Παναγιώτη Ιωάννου. Στον χρόνο καθυστερήσεων οι ποδοσφαιριστές μας έμειναν ψηλά διεκδίκησαν τη νίκη αλλα το 1-1 παρέμεινε μέχρι τέλους.