Την Ολυμπιάς Λυμπιών υποδέχεται η ΟΜΟΝΟΙΑ την ερχόμενη Κυριακή στο Μακάρειο Στάδιο για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος Β’ Κατηγορίας. Ο αγώνας θα ξεκινήσει στις 19:00.
Προπώληση εισιτηρίων στο οίκημα του Σωματείου μας από το πρωί μέχρι τις 10 το βράδυ.
Δείτε την ανακοίνωση της ομάδας μας:
“ΠΑΜΕ ΓΙΑ 3 ΣΤΑ 3
3η αγωνιστική του Πρωταθλήματος αυτή την Κυριακή και η ΟΜΟΝΟΙΑ του ΛΑΟΥ αντιμετωπίζει την Ολυμπιάς Λυμπιών στις 19:00 το βράδυ στο Μακάρειο Στάδιο, με μοναδικό μας στόχο την κατάκτηση ακόμη 3 βαθμών!
![📻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t61/1.5/16/1f4fb.png)
![🎫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f3ab.png)
Ραντεβού στο Μακάρειο!”
Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.