Με σύμμαχο τα δοκάρια και την τύχη με το μέρος τους, το σκορ έμεινε στο 0-0. Η ομάδα μας ήταν πολύ καλύτερη, επιβλήθηκε του αντιπάλου σε ολόκληρο το 90λεπτο, αλλά απώλεσε πάρα πολλές ευκαιρίες και ένα πέναλτι. Τρεις φορές η μπάλα χτύπησε στα αντίπαλα δοκάρια ενώ και ο αντίπαλος τερματοφύλακας σταμάτησε τις προσπάθειες των ποδοσφαιριστών μας σε αρκετές περιπτώσεις.

Παρόλο που η ομάδα μας ήταν εξαιρετική, εντούτοις δεν μπορούμε να πούμε το ίδιο και για τον αντίπαλο. Για ακόμα ένα παιχνίδι η αντίπαλος ομάδα έκανε συνεχόμενες καθυστερήσεις από το πρώτο ημίχρονο, με τους ποδοσφαιριστές της να βρίσκονται συνεχώς στο έδαφος. Η διαιτησία για ακόμη ένα παιχνίδι έδειξε ότι δεν μπορούσε να ελέγξει τον αγώνα. Ανέχτηκε τις συνεχόμενες καθυστερήσεις ενώ ο επιπλέον χρόνος που άφησε ήταν πολύ λίγος.

Δεν μπορούμε να αλλάξουμε ότι συνέβηκε, πρέπει να διορθώσουμε τα λάθη μας και να πάμε με την απαραίτητη συγκέντρωση στους επόμενους αγώνες.