Σημαντική εκτός έδρα νίκη για την ΟΜΟΝΟΙΑ του Λαού Κ19 πού κέρδισε στη Λεμεσό τον Απόλλωνα με 3-2.

Αναλυτικά η ανάρτηση από την επίσημη σελίδα:

☘️Εκτός έδρας νίκη 2-3 είναι το αποτέλεσμα του σημερινού αγώνα για την ομάδα νέων του σωματείου μας απέναντι στην ομάδα του Απόλλωνα.
⚽️Η ΟΜΟΝΟΙΑ κατάφερε να σκοράρει στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου στο 45’ με τον Γ. Καζαϊσβίλι. Με την αρχή του δευτέρου ημιχρόνου οι ποδοσφαιριστές μας διπλασίασαν τα τέρματα της ομάδας μας με τον Βασίλη Κωνσταντίνου στο 47’. Ωστόσο οι γηπεδούχοι κατάφεραν να φέρουν το παιχνίδι στα ίσα στο 48’ και στο 70’ αντίστοιχα. Ο Ι. Πολυχρονίδης η χρυσή αλλαγή του Μ. Μιλτιάδους ήταν αυτός που είχε τον τελευταίο λόγο. Στο 80’ με το γκολ του διαμόρφωσε το τελικό 2-3 για την ΟΜΟΝΟΙΑ!
Η ομάδα μας με αυτό το τρίποντο ανέβηκε στην 5η θέση του βαθμολογικού πίνακα.